NEDERLAND

Hanzeboulevard 20 – 22
3825 PH Amersfoort

T +31 (0)33 455 43 33
F +31 (0)33 455 43 34

BELGIË

Mellestraat 56
B-8501 Heule

T +32(0)56 353254
F +32(0)56 353706

Mark Marrink

Mark Marrink
Algemeen Directeur Verbufa

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

mmarrink@verbufa.nl

Ronald Roy

Ronald Roy
Verkoop industrie Nederland

T +31(0)33 - 455 43 33

M +31(0) 6 53 37 00 58

rroy@verbufa.nl

Pascal Derksen

Pascal Derksen
Verkoop ambacht en technologische ondersteuning

T +31(0)33 - 455 43 33

M +31(0) 6 23 78 90 52

pderksen@verbufa.nl

Laurien Flohil

Laurien Flohil
Verkoop Non-Meat Nederland

T +31 (0)33 - 455 43 33

M +31 (0)6 - 128 163 86

Lflohil@verbufa.nl

Christ Moulin

Christ Moulin
Verkoop België en Luxemburg

T +32 56353254

 

christ@moulin-debaillie.be

Alex de Groot

Alex de Groot
Sales Support Manager

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

adegroot@verbufa.nl

Ron van den Breemer

Ron van den Breemer
Sales Support Manager

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

rvandenbreemer@verbufa.nl

Jeroen Maassen

Jeroen Maassen
Service Coördinator en planning technische dienst

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

jmaassen@verbufa.nl

Hans Berg

Hans Berg
Magazijn beheerder en technische inkoop

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

hberg@verbufa.nl

Marc Fortuin

Marc Fortuin
Kwaliteitsmanager

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

mfortuin@verbufa.nl

Sander de Groot

Sander de Groot
Technical Support Engineer

T T +31(0)33 - 455 43 33

 

sdegroot@verbufa.nl

André Lakeman

André Lakeman
Hoofd administratie

T +31 (0)33 - 455 43 33

 

Alakeman@verbufa.nl